OBLÍBENOST DŘEVOSTAVEB

V současné době jsou dřevostavby velmi oblíbeným typem moderních staveb. Skoro každý desátý dům, který se v Česku postaví je dřevostavba, přičemž nejširší skupinou jevící zájem o dřevostavby jsou lidí ve věku 30-40 let. V Rakousku dokonce podíl dřevostaveb přesahuje jednu třetinu.

     

Největším řídícím faktorem, který ovlivňuje české zákazníky je cena domu a budoucí nákladovost provozu stavby. Ušetření budoucích peněz za provoz je jedním z důvodů, proč lidé volí dřevěné domy. Pokud je technologie dobře zvládnuta, ušetří Vám dům pěkné peníze za energie vyložené především na vytápění. Dalším pozitivním faktorem je rychlost výstavby.

CELET netluče domy „jeden jako druhý“. Jsme profesionálové zaměřeni na individuální stavby a přistupujeme k zákazníkům individuálně, se zájmem o klientovo přání. Kvalita materiálů a provedení je prioritou, aby dřevostavba splňovala to, co se od takové stavby očekává. Zde si dovolujeme říci, že to nejlevnější není to nejideálnější.

Kvalita technologie, dobře odvedená práce něco stojí, ale výsledek stojí za to.

Celet není drahý, ale nejsme a ani nechceme být nejlevnější. Být hodně levní bývá na úrok kvality. Díky nám můžete mít krásné a úsporné bydlení.

Vás CELET

   

Katalog

Stáhněte si náš katalog

*

Zeptejte se nás

Máte dotaz? Zeptejte se našich odborníků.

*

*

*