Reference od paní Lucie Dolejšové

O firmě CELET jsme se poprvé dozvěděli u našich známých, kde jsme se byli podívat na již postavený dům, který se nám moc líbil. Tento dům byl ale postaven na klíč a finance známých byly neomezené. To však nebyl nás případ. My jsme chtěli dům k dokončení a náš rozpočet byl omezený. Jeho výši jsme museli dodržet. Nicméně se říká, kdo neriskuje – nic nezíská a tak jsme s firmou CELET začali jednat.

Setkali jsme se s panem Patrikem Strnadem a musím říci, že nás jeho přístup velice příjemně překvapil. Řekli jsme mu co přesně chceme a on, že to není vůbec problém. Jenže v předešlé firmě se kterou jsme jednali to problém byl. Opravdu profesionální přístup, kdy nás netlačil do věcí, které jsme nechtěli. Dokonce jsme se dohodli, že základovou desku uděláme v naší režii. Opět překvapení. To u předešlé firmy vůbec nepřicházelo v úvahu. Buď si vezmeme všechno, tak jak oni řeknou a nebo prostě nic.

CELET byl naprosto úžasný a hlavně dodrželi předem stanovený rozpočet. Samotná stavba byla bez problémů a to se dům vezl 9.12 a počasí nám moc nepřálo. Makalo se za každého počasí. Vše proběhlo tak jak mělo i extérní řemeslníci byli profesionálové.

Firmu CELET mohu jen doporučit lidem, kteří chtějí krásný dům podle svých představ a možností. CELET nepotřebuje reklamu v časopisech a bilboardech, protože si své zákazníky dokáže najít lidským a férovým přístupem.

Lucie Dolejšová, Třebsín

Katalog

Stáhněte si náš katalog

*

Zeptejte se nás

Máte dotaz? Zeptejte se našich odborníků.

*

*

*