Reference od paní Sedláčkové

Reference byla zveřejněna na našem Facebooku 

"V říjnu 2020 jsme se rozhodli pro stavbu domu – kvůli rychlosti padla volba na dřevostavbu. Zadali jsme náš požadavek na e-poptávky a nastala smršť… Začaly se ozývat firmy, ale vzhledem k tomu, že manžel měl od začátku jasno, že pouze a jedině difuzně otevřenou dřevostavbu, zůstal ve hře Celet. Jednak pro to, že obchodní zástupce pan Drahoš jednal rychle a přizpůsobil se okamžitě našim požadavkům . Za druhé proto, že jejich technologie a zpracování manžela okamžitě přesvědčilo. V prosinci 2020 jsme podpisovali smlouvu s tím, že se začne stavět, jakmile budeme mít stavební povolení .
Martyrium po úřadech jsem zvládla a 28.4. 2021 bylo vše přiklepnuto, po celou dobu jsme byli v kontaktu s projektantem CELETu a vše bylo vyřízeno velmi rychle. Už nic nestálo v cestě a 6.6.2021 jsme firmě předávali stanoviště a začaly výkopové práce. Hned na to vylití základů a 19.6.2021 samotná montáž domu. Jestli jsem dosud měla nějaké pochybnosti, okamžitě se rozplynuly, protože prvně v životě jsme nestíhali my firmě!!???? Za dva dny stála stavba a do týdne byla pod střechou, kvůli nedostatku plastů na trhu jsme sice čekali 3 týdny na okna, ale firma se snažila zdržení dohonit. Kvůli ufinancování stavby jsme si prodali střechu nad hlavou a v září jsme se stěhovali na chatu, která je na tom samém pozemku co novostavba, jezdili jsme domů večer a téměř pokaždé s úžasem, kolik toho přibylo. Po celou dobu stavby, konkrétně každý pátek jsem dostala do e-mailu raport od koordinátora staveb, v jakém rozsahu budou práce v následujícím týdnu. Musím upřímně říci, že plán byl téměř vždy překročen. Každý čtvrtek byl kontrolní den, u kterého jsme byli asi tak 2x přítomni, nebylo to totiž vícekrát třeba. Ale co chci vypíchnout, je, že veškeré stavby jezdí kontrolovat majitel firmy a hlavní stavbyvedoucí v jedné osobě, což rozhodně není standardem u jiných stavebních firem. Perfektní logistika jednotlivých profesí vypadala v reálu podobně jako ve filmu „ Ať žijí duchové“, kdy hrad Brtník byl obsypán permoníky???????? . Tak to vypadalo u nás!!! Chci upozornit, že nikomu z nich nikdy nebylo zatěžko přijet v sobotu ani v neděli, což v případě pana obkladače , sádrokartonářů a pana elektrikáře byl naprostý standard – už od 6,30 hod ráno na stavbě. Jenom jsme zírali!! Jednotlivé práce na sebe naprosto luxusně navazovaly a vůbec jsme neměli potřebu někoho honit, někoho se doprošovat s něčím se nervovat nebo zlobit. CELET má svůj tým naprostých profesionálů.
Můžu to s dovolením porovnat, protože 3 roky před stavbou jsme rekonstruovali v bývalém domě koupelnu a vzalo mi to kus života a byla to jedna místnost o rozměrech 2x2m.
Obkladač si dělal co chtěl, odmítal komunikovat a ještě rozhodněji odmítal dodržovat pokladový plán. 14 dní před vánocemi jsem byla nucena ho vyhodit a narychlo najít náhradu….. Za dobu co jsem já řešila renovaci koupelny, by měl CELET při jejich rychlosti a profesionalitě stavbu i s fasádou a rozvody po celém domě. No zkrátím to, už to vypadalo, že budeme na vánoce bydlet, stavbyvedoucí se hodně snažil, ale nějak se zdržely schody…
Nicméně 12.1. 2022 jsme měli kompletně předáno, pro Ty kteří nestíhali sledovat moje časové údaje to bylo 7 měsíců od toho co se prvně koplo do země a to i s pověšením koupelnových skříněk a zrcadel, stavba na klíč je holt stavba na klíč. ????
Ano, začali jsme stavět v úplně špatnou dobu, zvedly se ceny materiálu, nikdo nepočítal s takovým zdražením, které se muselo zákonitě promítnout do finální ceny, ale CELET prostě svým přístupem dokázal ustát i tyto problémy a vše jsme domluvili k oboustranné spokojenosti.
Jen chci poznamenat, že dle svých zkušeností při jakékkoliv stavbě či opravě, rekonstrukci jsem byla nucena někoho neustále popohánět, řekla bych, že mi to i dost jde, jsem od přírody buzerovací typ, ale tady to fakt nebylo vůbec namístě a hlavně naprosto zbytečné. Takže pokud si chcete ušetřit nervy, zdraví a peníze, čas tak CELET mohu na 100% doporučit, protože prostě neustále komunikuje a hlavně drží slovo!!! To celkem totiž přidá na klidu, což není rozhodně zanedbatelný fakt.
Závěrem chci říci, že opravdu nejsem firmou placená a tuto recenzi sama a dobrovolně píši, protože chci poděkovat CELETu, s jakou pečlivostí a rychlostí nám dům postavila a ze srdce každému takovou zkušenost přeji, neb to v dnešní době rozhodně není samozřejmostí.
Eva Sedláčková"
 
My paní Sedláčkové moc děkujeme za krásné hodnocení naší firmy a přejeme krásné a spokojené bydlení v dřevostavbě.
CELET s.r.o.


 
Katalog

Stáhněte si náš katalog

*

Zeptejte se nás

Máte dotaz? Zeptejte se našich odborníků.

*

*

*