Poradna

Máte dotaz ohledně dřevostaveb? Využijte kontaktního formuláře níže. My se vám ozveme co nejdříve.

Udělejte první krok k novému bydlení. Potřebujete se poradit nebo si chcete domluvit individuální podmínky spolupráce, kontaktujte nás a nechce splnění vašich snů na nás.

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Karel Novák

Vloženo 16. 7. 2016 v 23.26 hod.

Dobrý den,
prosím Vás, chtěl bych se zeptat, v jakém stavu je dům, pokud bych si ho objednal k dokončení. Jaký je rozdíl oproti domu na klíč?
Děkuji za odpověď.
S pozdravem
Karel Novák

Lucie

Vloženo 18. 7. 2016 v 8.23 hod.

Hezký den, posílám Vám dva odkazy k porovnání ohledně vašeho dotazu „dům na klíč“ a „dům k dokončení“ Na klíč: naleznete v sekci JAK STAVÍME DŘEVOSTAVBY -Základní vybavení domu a skladby konstrukcí. K dokončení: JAK STAVÍME DŘEVOSTAVBY - Rozsah dodávky díla v provedení „z venku dokončená stavba“ Jedná se o to, že stavba na klíč je rovnou k nastěhování – cena zahrnuje i základovou desku Cena k dokončení – stavba je dokončena zvenku, ale chybí zde např: vnitřní opláštění konstrukcí, podlahy, sanitární vybavení, elektroinstalace, dlažba, obklady…. Většina vnitřních prací. Stavbu samozřejmě můžete nechat pokročit, kam sami budete chtít, není to tak , že buď děláme jen stavbu na klíč, nebo jen stavbu k dokončení….. Je to o komunikaci….. je to na vás, když nám řeknete postavte mi hrubou stavbu , ale udělejte mi elektroinstalaci, vodu a odpady…. A já si dodělám obklady a dlažbu….není problém.

Renata Kadlecová

Vloženo 4. 9. 2015 v 14.05 hod.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kde máte vystavené vzorové domy?
Děkuji za odpověd. Kadlecová.

Lucie

Vloženo 21. 9. 2015 v 9.07 hod.

Hezký den, vzorové domy máme v Nasavrkách u Chrudimi, kde Vás přivítá pan Ing. Stanislav Drahoš. Další domeček, který můžete navštívit je v Babicích u Prahy, kde pracuje pan Patrik Strnad.

Laurent BORCH

Vloženo 18. 8. 2015 v 17.17 hod.

Dobry den,
Chtel bych vedet co je vcetne "Na Klic" a proc to nemate napasni ve vasich strankach?
S pozdravem

Lucie

Vloženo 19. 8. 2015 v 8.38 hod.

Hezký den, cena „na klíč“ znamená kompletní dokončení domu k nastěhování. Vše je hotové. Cena je včetně základové desky.... jediné co si musíte dokončit je: vybrat nábytek. :-) Na našich webových stránkách najdete v sekci „co obnáší stavba na klíč“ podrobné informace http://www.celet.cz/zakladni-vybaveni-domu-a-skladby-konstrukci/ k této sekci se dostanete po rozkliknutí libovolného domu „více informací“ a vpravo dole je nabídka „co by vás ještě mohlo zajímat“ V případě jiných dotazů mě neváhejte kontaktovat. Krásný den.

Katalog

Stáhněte si náš katalog

*

Zeptejte se nás

Máte dotaz? Zeptejte se našich odborníků.

*

*

*