5 kroků jak vzniká dům od CELETu

Věřte nám, že stavba domu může být příjemná životní zkušenost. „Hrubou práci a veškerou dřinu“ nechte na nás a s o to větším elánem se pusťte do ladění detailů Vašeho domu. Nastěhujte se do několika měsíců od počátku spolupráce s námi.

Krok 1: Setkáte se s obchodním zástupcem, načerpáte informace a my vytvoříme vizualizaci domu a cenový rozpočet

Projděte obsah našich WEBových stránek, objednejte zaslání našeho katalogu, přijměte pozvání do našeho vzorového domu nebo referenčního domu a my vám zodpovíme vaše dotazy. Nebo zašlete vaše dotazy prostřednictvím formuláře...

Pokud nemáte zcela jasno, jak má váš dům vypadat, tak společně připravíme návrh Vašeho domu až po architektonickou studii, která bude připravena  k vaší úplné spokojenosti. Na základě finální studie připravíme cenovou kalkulaci vašeho budoucího domu.

V rámci dlouhodobé garance ceny připravujeme a podepisujeme smlouvu o smlouvě budoucí, ve která garantuje již zmiňovanou cenu díla, termín výstavby díla .

Krok 2: Vyhotovení kompletní projektové dokumentace

Architektonické studie slouží jako vstup pro práci projekčního a statického oddělení a dále k vytvoření výrobní dokumentace. Výsledkem jsou veškeré podklady, které stavební úřad či odbor výstavby potřebuje k vydání povolení resp. ohlášení stavby.

Krok 3: Podpis smlouvy o dílo

Podpisem smlouvy o dílo jsou dohodnuta klíčová témata, zejména finalizace rozpočtu na základě zmiňované projektové dokumentace, harmonogram výstavby, rozsah dodávky díla a stupeň dokončení.

Krok 4: Stavba domu

Montáž hrubé stavby (včetně krovu) probíhá časově do dvou dnů a více, v závislosti na velikosti domu, které samozřejmě předchází výroba domu ve výrobním závodě v Nové Včelnici. Dle rozsahu dodávky díla, zejména dodávky základové desky a dále dokončovacích prací, je na dokončení stavby potřeba tři až čtyři měsíce.

Před startem samotné výstavby domu probíhá ještě Váš výběr zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb, podlahových krytin, dveří a oken, barev střešní krytiny a fasády domu tak, aby v průběhu stavby šlo vše hladce a nedocházelo ke zbytečnému zdržení. S jednotlivými výběry Vás provedou kvalifikovaní odborníci, kteří dokážou doporučit a zodpovědět vaše konkrétní dotazy.

Průběh samotné stavby je provázen také kontrolou kvality prováděných prací, kterou provádíme kvalifikovanými pracovníky několikrát týdně během realizace stavby a dále dohodnutých kontrolních dnů za účasti Vás, jako investora, případně včetně Všeho stavebního dozoru.

Krok 5: Předání domu majitelům

Jako konečná fáze stavby „na klíč“ je proveden kompletní úklid domu specializovanou úklidovou firmou.

Po té je vám dokončené dílo předáno k užívání, včetně veškeré potřebné dokumentace, jako záručních listů, prohlášení dodavatele, revizních zkoušek apod.

Běžné stavby na klíč jsou prováděny v délce 90-120 dnů (v závislosti na rozsahu dodávky díla), od montáže konstrukce domu do předání díla.

Katalog

Stáhněte si náš katalog

*

Zeptejte se nás

Máte dotaz? Zeptejte se našich odborníků.

*

*

*