Přízemní dům Vesta – moderní a úsporná

Nenáročné a úsporné přízemní domy, které poskytují vše, co k životu potřebujete, jsou v současnosti jasný trend odpovídající modernímu způsobu života. Vesta je prosvětlená, vzdušná stavba, promyšlená po všech směrech. Velká okna otevírají velký obývací pokoj do venkovního prostoru, aby mohla být příroda venku stálým hostem také uvnitř. Díky propojení s kuchyňskou linkou a jídelnou se život v domě nikdy nezastaví.

Nadstandardem jsou pak dvě samostatné koupelny se sprchovými kouty a toaletami. V jedné se nachází také praktická vana. V manželské ložnici budete mít také díky vestavěné šatně dokonalé soukromí. Z hlavní chodby se dostanete do technické místnosti a následně do dvou samostatných pokojů, jejichž využití můžete libovolně přizpůsobit vždy podle vašich aktuálních potřeb. Sklad je pak umístěný v samostatné místnosti mimo běžný provoz.

Nízkoenergetická dřevostavba není náročná na údržbu a představuje chytré, udržitelné a moderní bydlení. Dům se bude ideálně hodit na menší nebo středně velký pozemek v klidné městské části, případně do nové obecní zástavby

Užitná plocha113
Zastavěná plocha164
Počet místností4+KK
Počet osob5
Počet koupelen2
GarážNe

Cena realizace s DPH

6 719 447

Akční cena s DPH

6 370 036

Nabízíme komplexní řešení pro vaši dřevostavbu. Mimo kvalitních materiálů, které jsou ekologické a životně nezávadné, jsou v našich typových domech další důležité prvky, které jsou již v ceně realizace.
Zahrnují např. kompletní projektovou dokumentaci, základovou desku pro stabilní a bezpečnou stavbu, tepelné čerpadlo pro účinné vytápění a ekologické řešení, krbová kamna pro útulnou atmosféru a alternativní způsob vytápění a fotovoltaiku, která vám sníží náklady za elektřinu.

Níže najdete ty nejdůležitější, které jsou nedílnou součástí a v ceně domu od CELETu.

Image

Základová deska

Základy domu jsou prvkem, který mimo jiné zajišťuje stabilitu domu. Návrh na provedení základů je součástí projektové dokumentace. Pro správné navržení základů je doporučeno inženýrsko-geologické posouzení/průzkum místa výstavby.

Image

Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo může sloužit jako hlavní zdroj pro ohřev vody, vytápění podlahovými, radiátorovými, či stěnovými systémy, dále i jako chladící systém, vždy však za podpory elektrické energie.

Image

Krbová kamna

Krbová kamna slouží jako hlavní, nebo vedlejší zdroj vytápění. Mimo jiné se kamna řadí mezi dekorativní prvky v rámci interiéru domu a když pomineme mírně náročnou obsluhu, tak zpříjemňují atmosféru domu.

Image

FVE 4,5 kWp a baterií 10,65 kWh

Fotovoltaika slouží převážně jako doplňkový zdroj elektřiny. Pokud je systém vybaven i bateriovým úložištěm, může zajistit dodávky elektřiny při výpadku nebo vypnutí sítě vašeho distributora. Fotovoltaika částečně snižuje spotřebu ze sítě a tím náklady na elektřinu.

Image

Projekt

Projektová dokumentace je pro všechny podkladem, jak má být daná stavba provedena. Projektant dokumentaci připraví dle zadání stavebníka, místních podmínek územního plánu a dalších zúčastněných stran. Následně stavební úřad dokumentaci posoudí a po vydání kladného stanoviska se může zahájit stavba.

Image

HS portál

HS portál je systém, kde se křídlo okna otevírá posunutím do strany. Výhodou je prostorová nenáročnost, protože křídlo svým posunutím nezasahuje do okolního prostoru. Další výhodou je bezbariérové provedení, jako při průchodu vchodovými dveřmi.

Dispozice přízemní dřevostavby VESTA 4 + kk

  • obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyňským koutem
  • sklad
  • pokoj č. 1
  • pokoj č. 2
  • koupelna s WC č. 1
  • koupelna s WC č. 2
  • ložnice s šatnou
  • technická místnost
  • chodba

Možnosti vytápění – nejčastěji zvolené elektrické podlahové, případně teplovodní.

Cena domu je uvedena s DPH. Vizualizace domů jsou vyobrazeny v nadstandardním provedení (jedná se především o nadstandard v podobě garážového stání, terasy a palubkového opláštění domu).

✔️ I tato dřevostavba lze individuálně upravit podle vašich představ

Proč si vybrat nový dům od CELETu?

Dřevostavby nejen na klíč dodáváme už více než 24 let.

24 let

se pohybujeme ve stavebnictví a na trhu dřevostaveb v České republice

300 + realizací

jsme přímým výrobcem dřevostaveb s vlastním výrobním podnikem

ISO 9001:2016

máme certifikát systému řízení managementu jakosti

Diffuwall systém

je naše jedinečné řešení pro příjemné bydlení v domě

CSI certifikace

vlastníme stavebně technické osvědčení výroby

Individuální přístup

s každým klientem najdeme vždy společnou cestu

Kvalitní materiály

používáme jen ty nejlepší materiály dostupné na evropském trhu

Variabilita řešení

stavbu přizpůsobíme každému na míru

Ekologické postupy

jdeme cestou udržitelnosti a snižování uhlíkové stopy

Technologie na míru

umíme dodat technologie podle vašich konkrétních potřeb

Je tento dům ten pravý?

Domluvte si s námi schůzku.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely nabídky.